Hikayemiz

IRwear #rekabetigiy

Ruhu ve hikâyesi olan
Her detayı ile özgün

Rahatlıktan ödün vermeyen

Estetik ve şıklığı yansıtan

Kaliteyi odağına alan ürünlere sahiptir.

Enerjik ve stil sahibi

Tarzını özgürce ortaya koyan

Trendlere uygun giyinen

Şıklığından ve konforundan vazgeçmeyen

Kendini seven kişilere hitap eder.

 

Irwear Tarihi

İlklerin ve yeniliklerin firması olarak bize yakışan; yine farkımızı ortaya koymaktı, bu nedenle önce butik bir marka yaratmak için AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımıza başladık.

2017

IRwear'ın temelleri atıldı ve ilk koleksiyonu tasarlandı.

2018

e-Ticaret sitemiz kuruldu!

2019

Ürünlerimiz seçkin ve seçili mağazalarda yer almaya başladı.

2020

Binlerce mutlu müşteriye sahip oldu.

IRwear is Cool Different Trend Professional Comfy Good Quality

Rakamlarla Kısaca

2 017

IRwear Kuruldu

80 +

Çalışan sayımız

1 490 +

Fazla mutlu müşteri

400 +

Fazla ürün sayısı

WELLSOFT KOPŞONLU SWEAT KİREMİT-6
IRweAR

#KENDİNİBUL

Yıllardır yaşam alanlarınıza, evlerinize ve teninize getirdiğimiz konforu ve kaliteyi; giyimde de kendinizi rahat ve şık hissedeceğiniz, farklı ve yaratıcı tasarımlarımızla buluşturmayı çok istiyorduk.

*İlklerin ve yeniliklerin firması olarak bize yakışan; yine farkımızı ortaya koymaktı, bu nedenle önce butik bir marka yaratmak için ar-ge ve ür-ge çalışmalarımıza başladık.

Ön hazırlık aşamamızda hayallerimizi, ideallerimizi masaya bıraktık; deneyimimizi, tecrübemizi, genç ve enerji dolu ekibimizle birleştirdik. Ortaya çıkan her tasarımın ayrı coşkusunu yaşayıp, önce kendimiz giyinmek için sabırsızlandık.

Olmazsa olmazımız en kaliteli kumaşları özenle seçtik, usta ellerden çıkan kusursuz kalıpları, ince işçiliğimize emanet ettik. Sonunda her detayı ile özgün olduğunu haykıran, tarzımızı özgürce ortaya koyduğumuz koleksiyonlarımızı hayata geçirdik.

Hem spor hem de trendlere uygun giyinmek isteyenlere hitap eden, enerjik ve stil sahibi seçeneklerle; IRwear ile rahatlığın ve şıklığın modasını buluşturduk.

Welsoft, pamuk, yumuşak kumaşlardan, sezonun ruhuna uygun göz alıcı renklerle oluşturduğumuz koleksiyonlarımızda; eşofman takımları, kapüşonlu ve bisiklet yaka sweatshirtler, hırkalar, bol ve fit kesimli eşofman altları, tunik, kazak, triko alternatifleriyle ile gardırobunuza rahatlığınızla imza atacağınız bir şıklık sunuyoruz.

IRwear rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz (ki biz de onu istedik J ) , özgün stilinize şık tasarımlarımızın eşlik ettiği; evde, sokakta, arkadaş buluşmasında, yolculukta kısaca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz tarz ürünleriyle artık sizin markanız.

*Marka güvenirliğimizle ulaştığımız başarının arkasında, çeyrek asırdır müşteri memnuniyeti ve verimliliği odağına alan Minteks Şirketler Grubu yönetim anlayışımız yer almaktadır.

Alışveriş Sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramanızı girin ve enter tuşuna basın